KAYMAKAM TAŞKIRAN, YOL YAPIM ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ

Sumbas Kaymakamı Mehmet Furkan Taşkıran, Sumbas ilçesine bağlı Çiçeklidere, Yeşilyayla ve Alibeyli Köylerini ziyaret ederek 2021 yılı KÖYDES programı kapsamında yol yapım ve parke taşı döşeme çalışmalarını yerinde inceledi.
Sumbas bağlı köy içi yolları kilit parke taş oluyor diyen Kaymakam Taşkıran, Sumbas Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği (KÖYDES) kapsamında ilçeye bağlı köylerin köy içi yolları kilit parke taş döşüyoruz.” Dedi.
Kaymakam Taşkıran, ilçeye bağlı Çiçeklidere, Yeşilyayla ve Alibeyli Köylerini ziyaret ederek köy’de yapımı devam eden ve biten kilitli parke taşı çalışmalarını yerinde görerek, yürütülen çalışmalar hakkında yetkililerinden bilgiler aldı.
Kaymakam Taşkıran, kaymakamlık olarak köy yollarının ana yollarını sıcak asfalt ve sıkıştırılmış beton yol yaptıklarını, köy içi yolları ise kilit parke taş döşediklerini belirtti.
Kaymakam Mehmet Furkan Taşkıran Köy Ziyaretlerine Köylere Hizmet Götürme Birliği Encümenleri İl Genel Meclis Üyesi Veli Gani, İl Genel Meclis Üyesi Harun Kundakcı, Akdam Köyü Muhtarı Hacı Osman Kadıoğlu, Alibeyli Köyü Muhtarı Ali Halaç ve Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Kağan Gökçeli eşlik ettiler.

Gönderiyi paylaş