KADİRLİ DEMİRSPOR EMİN ADIMLARLA ŞAMPİYONLUĞA GİDİYOR

Kadirli Demirspor takımı, Osmaniye Süper Amatör Kümede çıktığı müsabakalardan yenilgisiz olarak uzak ara farkla şampiyonluğu koşuyor.

Ligin lideri olan Kadirli Demir Spor, ikinci sıradaki Osmaniye Sitespor takımının 8 puan önünde şampiyonluğa emin adımlarla koşarken, BAL (Bölgesel Amatör Ligi) ligi yolunda herkesin takıma sahip çıkmasını bekliyor.

Kadirli’mizin eski futbolcularından Kadirli Demir Spor Kulübü Başkanı Ahmet Coşkun ile Kadirli Demir Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Mustafa Yapıcı, yaptıkları açıklamada, şampiyonluk yolunda Devlet yetkililerinden, iş adamlarından ve futbolseverlerden destek beklediklerini belirttiler.

Coşkun ve Yapıcı, “Gençlerimizin çok sevdiği sporların başında gelen futbola yönelmesi ve onlara sahip çıkılması adına herkesi takıma destek vermeye davet ediyoruz. Şuan ikinci sıradaki takım ile 8 puan fark öndeyiz. Hiç yenilgi almadan yoluna devam eden takımımızla gurur duyuyoruz. Başarıyı hep birlikte sağlamak için taşın altına herkesin elini koymasını bekliyoruz. İşini en iyi yapanların bu işi aşkla yapanların ve memleket sevgisini her şeyin üstünde tutanların destekleri ile felsefemiz aynı sevdanın ligi olmaz.” diye konuştular.

Menderes Özat

Gönderiyi paylaş