OSMANİYE’DE AK PARTİYE TOPLU KATILIM

Ak Parti İl Başkanı Seydi Gülsoy: “ 2023 Seçimlerinde AK Partimiz ve Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan, sadece muhalefetle değil, dış güçlerle de karşı karşıya gelecektir. Ama Allahın izni ile hemşerimiz MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin de içinde bulunduğu Cumhur ittifakı bu oyunları da bozacak ve yoluna kaldığı yerden devam edecektir. Türkiye’nin büyümesini hiçbir geç engelleyemeyecektir. Türkiye, tüm dünyada sömürülen mazlum milletlerin umut ışığı olmaya devam edecektir” dedi.
AK PARTİ Osmaniye İl Teşkilatında toplu katılım sevinci yaşandı.
Ak Parti Osmaniye il başkanlığında düzenlenen törenle yaklaşık 300 kişi partiye üye kayıtlarını yaptırdı. Özçelik-İş Sendikası Osmaniye Şube Başkanı Mehmet Gündüz ve beraberindeki Şanlıurfalı 300 hemşerisi, Ak parti Osmaniye il başkanlığına gelerek yeni üye kayıtlarını yaptırdılar. Gündüz, bir ay önce de 158 hemşerisini Ak Partiye getirerek toplu üye kaydını yaptırmıştı.
Hemşerileri arasında birlik ve beraberliği sağlayan Özçelik-İş Sendikası Osmaniye Şube Başkanı Mehmet Gündüz, konuşmasında “AK Partimize katılım konusunda benimle birlikte geceli gündüzlü yoğun çalışmalar yapan yeğenim Bakır YILDIZ, Mustafa ÇAKAR, Mehmet DEMİR ve Belediye Meclis üyemiz Emin YILDIZ’a ve Ak Partiye üye kaydına gelen hemşerilerime huzurlarınızda çok teşekkür ediyorum” dedi.
Ak Parti İl başkanı Seydi Gülsoy, törende yaptığı konuşmada “Partimize üye kayıtlarını yaptıran hemşerilerimize hoş geldiniz diyor, her birine ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum. Bu konuda öncülük ederek hemşerilerini Ak parti’mize üye kaydına getiren Özçelik İş Sendikası Osmaniye Şube Başkanımız Mehmet Gündüz ve emeği geçenlere de çok teşekkür ediyorum. Ak Parti ailemiz her geçen gün değerli üyeleri ile büyümeye devam ediyor” dedi.
GÜLSOY: “TÜRKİYE 2023 SEÇİMLERİNDE SADECE MUHALEFETLE DEĞİL
DÜNYA DEVLETLERİ İLE KARŞI KARŞIYA GELECEKTİR”
Başkan Gülsoy, Türkiye’nin başta savunma sanayi olmak üzere her alanda büyümesini hazmedemeyen dış güçlerin AK PARTİ iktidarını hedef alan çalışmalar içinde bulunduğunu belirterek: “Şunu buradan açıkça ifade etmek istiyorum; 2023 Seçimlerinde AK Partimiz ve Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan sadece muhalefetle değil, dış güçlerle de karşı karşıya gelecektir. Ama Allah’ın izni ile hemşerimiz MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin de içinde bulunduğu Cumhur ittifakı bu oyunları da bozacak ve yoluna kaldığı yerden devam edecektir. Türkiye’nin büyümesini hiçbir geç engelleyemeyecektir. Türkiye, tüm dünyada sömürülen mazlum milletlerin umut ışığı olmaya devam edecektir. Yüce Allah, hepimizin yar ve yardımcısı olsun inşallah” dedi.
HABER MERKEZİ

Gönderiyi paylaş