ÖĞRENCİLER YARIYIL TATİLİNDE GENÇLİK MERKEZLERİNE YÖNELDİLER

Gençlik Merkezleri, yarıyıl tatilini fırsat bilen öğrenciler ile dolup taşıyor.
Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde Gençlik ve Spor Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezine gelen öğrenciler, farklı aktivitelerle eğlenceli vakit geçiriyor.
Gençlik Merkezi, ilk ve ortaöğretimin yanında Üniversite öğrencilerinin yarıyıl tatilinde tercihleri olurken, hem eğitim hem de spor alanında sağladığı olanaklarla gençlerin boş zamanlarını Gençlik Merkezinde dolu dolu geçirmelerini sağlıyor.
Tüm öğrenciler tamamen ücretsiz olan Gençlik merkezinde sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlerle teknolojiyi bir kenara bırakıp yarıyıl tatilini değerlendirmenin mutluluğunu yaşıyor.
Gençlik merkezinde özellikle küçük yaştaki öğrenciler,akıl ve zeka oyunları ile resim ve müzik atölyelerini tercih ediyor.
“YARIYIL TATİLİNDE HEM KENDİLERİNİ GELİŞTİRİP HEM DE SOSYALLEŞİYORLAR”
Öğrencilere zihin açıcı, öğrenmeyi kolaylaştıran oyunlar,resim ve müzik gibi aktiviteleri Gençlik Merkezinde görevli gönüllü üyeleri tarafından öğretiliyor.
Öğrenciler bu sayede algılama ve görsel zeka becerileri gibi birçok alanda kendilerini hem geliştirme hem de sosyalleşme fırsatı buluyor.
Yarıyıl tatillerini değerlendirmek için Gençlik merkezini tercih eden öğrenciler,kendilerini geliştirdiklerini ara tatilin kendileri için iyi bir fırsat olduğunu ve çeşitli aktivitelerle çok eğlendiklerini belirtiyor.

Gönderiyi paylaş