BAŞKAN TARHAN’IN REGAİB KANDİLİ MESAJI

Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, Regaib Kandili münasebetiyle bir mesaj yayınlayarak, tüm Türk-İslam Alemi’nin kandilini kutladı.
Başkan Tarhan, önemli gün ve gecelerin, manevi duyguları canlandıran, insanların kendisini sorgulayarak hatalardan döndüğü duygu birliğinin, kardeşliğin, hoşgörünün, paylaşmanın ve dayanışmanın had safhaya çıktığı bir zaman dilim olduğunu söyledi.
Mübarek aylara girmenin müjdecisi olan Regaib Kandili’ne erişmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten Başkan Tarhan, mesajının devamında şunları kaydetti:
“Rahmet, mağfiret ve bereket kapılarının ardına kadar açıldığı mübarek üç ayların da başlangıcı olan bu gecenin manevi mutluluğunu yaşıyoruz. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli kandiller nasip etsin. Bu rağbet edilen gecenin ve girmiş olduğumuz üç ayların İslam Alemine hayırlar getirmesini, Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. Bu gece, inşallah ülkemiz ve tüm insanlık için hayırlara vesile olur. Bu vesile ile Türk-İslam Alemi’nin ve Kadirli halkının mübarek Regaip Kandili’ni en içten dileklerimle tebrik ediyorum” dedi.Bld.Bas.Yay.

Gönderiyi paylaş