ANDIRIN SOKAKLARINDA KAR TEMİZLİĞİ DEVAM EDİYOR

Andırın Belediyesi karla mücadele ekipleri, ilçe sokaklarında kaldırım ve yollarda kar temizliği çalışmalarını sürdürüyor. Yoğun bir şekilde devam eden kar yağışının ardından karla mücadele çalışmalarına başlayan Andırın Belediyesi, cadde ve sokaklarda kar temizliğini sürdürüyor.
Yolların ulaşıma açık tutulması adına yoğun bir çalışma yapan ekipler, sokaklarda kaldırım temizliğini de hassasiyetle yapıyor. Araç trafiği gibi yaya trafiğinin de akıcı olması adına kaldırımları temizleyen Andırın Belediyesi, özellikle ara sokakların yanı sıra çarşı merkezinde de birçok noktada çalışmalarını sürdürüyor.
Andırın Belediye Başkanı Ahmet Doğan Belediye sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda “Yaklaşık bir haftadan bu yana karla mücadelemiz aralıksız devam ediyor. Yağışların aralıklarla sürmesi nedeniyle açılan yollar tekrar kapanıyor ve çalışmalar uzayabiliyordu. Bu durum nedeniyle vatandaşlarımızın göstermiş oldukları sabır ve hoşgörüye, Karla mücadele ekiplerimizi ziyaret ederek moral veren Kaymakamımız Cuma Emeç’e ve makine desteği sağlayan Kadirli Belediye Başkanımız Ömer Tarhan ‘a teşekkür ederiz.” Açıklamasında bulundu.

Gönderiyi paylaş