VALİ YILMAZ, ŞEHİT ABDURRAHMAN TOPUKSUZ’UN AİLESİNİ ZİYARET ETTİ

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, 16.11.2020 tarihinde Hakkâri’nin Çukurca ilçesinde başlatılan Şehit İstihkâm Uzman Çavuş Ahmet Tunç Operasyonu’nda bölücü terör örgütü mensuplarıyla çıkan çatışma sonucunda şehit olan Piyade Uzman Çavuş Abdurrahman Topuksuz’un ailesini, Düziçi ilçesindeki evlerinde ziyaret etti. Ziyarette Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Tekne, Düziçi Kaymakamı Turgay İlhan da yer aldı. Ziyaret sırasında Şehidimiz için Kur’an-ı Kerim okunarak, dua edildi.
Şehit ailesi ile bir süre sohbet eden Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Şehidimize Allah’tan rahmet, ailesine de sabırlar dileyerek, “Aziz şehitlerimize olan borcumuzu hiçbir zaman ödeyemeyiz. Şehitlerimizin hatıralarını yaşatmak, ailelerinin yanında olmak hepimizin boynunun borcudur. Kapımız, gönlümüz şehitlerimizin ailelerine her daim açıktır. Şehidimize, Allah gani gani rahmet eylesin, mekânı cennet olsun. Bu vesile ile şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum.”diye konuştu.
Şehit ailesi, Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Tekne, Düziçi Kaymakamı Turgay İlhan’a ziyaretleri için teşekkür ettiler. Ziyaret sonunda Vali Yılmaz, Şehidimizin ailesine Kur’an-ı Kerim ve Türk Bayrağı takdim etti.
Valilik Basın Yayın

Bir 4 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

Gönderiyi paylaş