VALİ DR. ERDİNÇ YILMAZ’IN DÜZİÇİNDE COVİD-19 TEDBİRLERİNE YÖNELİK DENETİM YAPTI

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Düziçinde Covid-19 tedbirlerine yönelik denetim yaptı. Vali Yılmaz’ın denetimlerinde Düziçi Kaymakamı Turgay İlhan, Düziçi Belediye Başkanı Alper Öner ve İl Sağlık Müdürü Dr. Hasan Öznavruz da yer aldı.
Düziçi Çarşı merkezde yer alan çeşitli yaşam alanlarında denetim yapan Vali Yılmaz, öncelikle esnaf ve vatandaşlarımızın hatırlarını sorarak, hepimizin sağlığı için tedbirlere hassasiyetle uyulmasının ve aşı olmanın önemini bir kez daha hatırlattı.
Denetimlerin ardından yaptığı açıklamada, korona virüsle mücadelenin aralıksız sürdürüldüğünü belirten Vali Dr. Erdinç Yılmaz, “Bugün denetimlerimizi Düziçi ilçemizde gerçekleştirdik. Korona virüsle mücadelemizi aralıksız sürdürüyoruz. Bu mücadelede hepimizin desteği çok önemli. Bu nedenle vatandaşlarımıza tedbirlere hassasiyetle uyulmasının ayrıca aşı olmayan vatandaşlarımızın bir an önce aşılarını olmalarının, aşı süreçlerini tamamlamamış vatandaşlarımızın bir an evvel bu süreci tamamlamalarının çok önemli olduğunu bir kez daha hatırlatmak istiyorum. Bu mücadeleye destek olan bütün hemşehrilerime çok teşekkür ediyorum.”diye konuştu.
VALİLİK BASIN YAYIN

Gönderiyi paylaş