VALİ DR. ERDİNÇ YILMAZ, KARAÇAY DERESİNDE YAPILAN ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Karaçay Deresinde yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Vali Yılmaz’ın incelemelerinde; İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mesut Ovalı, Yatırım İnşaat Müdürü Kadir Tohumcu da yer aldı.
Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Vali Yılmaz, daha sonra Karaçay Beymail Tesislerinde gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısında Harita Mühendisi Semih Demirbaş’tan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Proje kapsamında 1 büyük teras ve 5 seyir terası ile müzikli ve ışıklı bir fıskiye sisteminin yapılacağını ifade eden Demirbaş, müzikli ve ışıklı bir fıskiye sistemi hakkında detaylı bilgi vererek, yapımı devam eden lastik bendin de %50 oranında tamamlandığını kaydetti.
Vali Yılmaz, incelemelerinin ardından yaptığı açıklamada Karaçay konusunda çalışmaların hızla sürdüğünü belirterek, “Karaçay bizim için öncelikli projelerden biri. Projemiz tamamlandığında, Karaçay’ımız yeni bir görünüme kavuşacak. Karaçay’ımızı hak ettiği yere getirmek için işbirliği içerisinde gayret gösteriyoruz.”diye konuştu.

Gönderiyi paylaş