TİCARET VE SANAYİ ODASI İLE TİCARET BORSASI DÜZİÇİ ŞUBELERİNİN HİZMET BİNASININ AÇILIŞI YAPILDI

Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret Borsası Düziçi Şubelerinin Hizmet Binasının açılışı Valimiz Dr. Erdinç Yılmaz, Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Tekne ve protokol mensupları tarafından yapıldı. Açılış törenine Vali Yılmaz’ın yanı sıra Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Tekne, Düziçi Kaymakamı Turgay İlhan, Düziçi Belediye Başkanı Alper Öner, Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Devrim Murat Aksoy, Osmaniye Ticaret Borsası Başkanı Sait Çenet, siyasi parti temsilcileri katıldı.
Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Devrim Murat Aksoy, Düziçi ilçemizdeki vatandaşlarımızın, il merkezine gelmeden daha hızlı hizmet alabilmeleri için Ticaret ve Sanayi Odası Düziçi Şubesinin açıldığını ifade ederek, hayırlı olmasını temenni etti.
Osmaniye Ticaret Borsası Başkanı Sait Çenet ise Ticaret ve Sanayi Odası Düziçi Şubesi ile Ticaret Borsası Düziçi Şubesinin aynı binada hizmet vereceğini ifade ederek, Ticaret Borsası Düziçi Şubesinin Düziçili vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diledi.
Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Tekne ve protokol mensupları ‘

hayırlı olsun

’ dilekleriyle açılış kurdelesini kestiler. Vali Yılmaz, açılışı yapılan Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret Borsası Düziçi Şubelerinin hayırlı hizmetlere vesile olmasını temenni etti.

Bir 4 kişi, ayakta duran insanlar, oturan insanlar, ofis ve iç mekan görseli olabilir

Gönderiyi paylaş