ANDIRIN ESNAF VE SANATKARLAR ODASI’ BAŞKANLIĞI IÇIN ADAYIM

19 Şubat 2022. Tarihinde yapılacak olan Andırın Esnaf ve Sanatkarlar Oda Başkanlığı için aday olduğunu açıklayan Abdurrahman Tor, “Her bir üyemiz için ayrı ayrı ilgilenip sorunlara çözüm için çalışacağım” dedi
Gazetemize açıklamalarda bulunan Tor şunları belirtti.
“5362 Sayılı kanunda belirlenen seçim takvimine göre 19 Şubat 2022 tarihinde yapılacak olan Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanlık seçiminde yapmış olduğum istişareler ve gelen talepler doğrultusunda başkan adayı olmaya karar verdim.
Geçmiş yıllarda Andırın Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığında Genel Sekreter olarak muhasebe işlerini yürüttüm.
Yirmi dört yıldır ilçemizde esnaflık yapmaktayım.
Değişim şart diyerek çıktığımız bu yolda oluşturacağımız yönetim ile birlikte, istişareye dayalı bir yönetim anlayışıyla, esnaflarımızın sorunlarına çare arayan, somut çözüm önerileri sunan, devletimizin esnaflarımıza sunduğu destek amaçlı finans kaynaklarını hiç bir ayrım yapmadan tüm esnaflarımızın faydalanmasına aracılık ederek, esnafın ticaret yapma kalitesini yükseltmeyi amaç edinmiş bir esnaf odası anlayışı ile sizleri buluşturmayı hedefliyorum.
Her üyemizin sorunları ile bire bir ilgilenerek sorunlarına çözüm üretip her zaman esnafımızın yanında olacak, AHİLİK ruhunu yeniden canlandırarak, geleneksel esnaf kimliğimizi modern çağın gereklerine uygun şekilde donatacak bir yönetim vizyonu ile birlikte esnaflarımızın hayır dualarını alarak başkanlığa talibim.
Bu samimi duygu ve düşüncelerimi sizlerle paylaşıyor, yakın zamanda yapılacak olan seçimlerde Andırın Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığına aday olduğumu ilçemiz kamuoyuna saygıyla arz ederim”

Gönderiyi paylaş