VALİ DR. ERDİNÇ YILMAZ, FARABİ ANADOLU LİSESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Farabi Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti. İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak, Okul Müdürü Mehmet Kaynar tarafından karşılanan Vali Yılmaz, ilk olarak okulun kafeterya, çok amaçlı salon ve kütüphanesinde incelemelerde bulunarak bilgi aldı.
Ziyaretinin devamında okulun dersliklerini de ziyaret eden Vali Yılmaz, öğrencilerle sohbet etti. Vali Yılmaz, “Bu dönemleriniz, sizlerin geleceğinize yatırım yapacağınız en önemli dönemdir. Bu zamanı ne kadar verimli kullanırsanız geleceğinize de o kadar iyi hazırlanmış olursunuz. Derslerimize çok çalışalım, bol kitap okuyalım, hedeflerimiz ve ilkelerimiz olsun. Böyle olursa hayatta hep başarılı oluruz. Sizleri çok seviyoruz ve sizlere çok güveniyoruz. Hepinize başarılar diliyorum.”dedi.
Vali Dr. Erdinç Yılmaz, ziyaretinin son bölümünde öğretmenler odasında okulun öğretmenleri ile bir araya geldi. Ziyaret sırasında Vali Yılmaz’a okulun Erasmus ve Twinning projeleri hakkında bilgi verildi. Öğretmenlerle bir süre sohbet eden Vali Yılmaz, tüm öğrenci ve öğretmenlere başarılar dileyerek ziyaretine son verdi.
Bir 12 kişi, oturan insanlar ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Gönderiyi paylaş