OSMANİYE KÜÇÜK KIZLAR BOCCE İL ŞAMPİYONU HARDALLIK KÖYÜ ORTAOKULU OLDU

Osmaniye’de yapılan ve bir birinden zevkli geçen okul sporları Bocce müsabakasında Kadirli,Hardallık Köyü Ortaokulu öğrencileri birinci oldu.
Osmaniye merkez spor salonu bahçesinde yapılan küçük kızlar Bocce müsabakalarına grup elemelerini yenilgisiz bitiren Hardallık ortaokulu, gruptan birinci olarak yarı finallere yükseldi.Yarı final maçlarını da başarıyla bitiren okul,final maçını da kazanarak küçük kızlar Bocce il şampiyonu oldu.
Hardallık Köyü Ortaokulu müdürü Harun Bülbül,şampiyonaya katılan tüm takımları tebrik ediyor,zevkli ve çekişmeli geçen müsabakalarda iyi bir performans sergileyerek bir köy okulu olarak birincilik almalarından dolayı öğrencilerimizi ve öğretmenlerimi kutluyor,başarılarının devamını diliyorum dedi.
Okulun beden eğitimi öğretmeni Abdurrahman Topal’da,şampiyonaya çok iyi hazırlandıklarını ve çalışmalarının neticesini de birincilikle sonuçlandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.
Hardallık Ortaokulunun elde ettiği başarı İlçede sevinçle karşılanırken,başarılı öğrenciler başta okul idaresi,öğretmenleri ve arkadaşları tarafından tebrik yağmuruna tutuldu.

Gönderiyi paylaş