VALİ DR. ERDİNÇ YILMAZ, OSMANİYE GAZETECİLER CEMİYETİNİ ZİYARET ETTİ

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti. Cemiyet Başkan İsrafil Avcı ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından karşılanan Vali Yılmaz, ziyaretinin devamında basın mensupları ile sohbet etti.
Ziyarette konuşan Vali Dr. Erdinç Yılmaz, görevlerini büyük bir gayretle ve fedakârca yerine getiren gazetecilerimize Osmaniye’mize hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek, “Tüm basın mensuplarımızın Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyorum. Bize çok destek oluyorsunuz, iyi ki varsınız, desteğiniz bizim için çok önemli. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İnşallah birlik ve beraberlik içinde daha güzel bir Osmaniye için çalışmaya devam edeceğiz.”diye konuştu. Vali Yılmaz, tüm basın mensuplarımıza çalışmalarında başarılar diledi.
Cemiyet Başkanı İsrafil Avcı tüm üyeleri adına Vali Dr. Erdinç Yılmaz’ın İdareciler Günü’nü kutlayarak, plaket takdim etti. Başkan İsrafil Avcı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Vali Dr. Erdinç Yılmaz’a nazik ziyareti dolayısıyla teşekkür ettiler.
Valilik Basın Yayın

Gönderiyi paylaş