İYİ PARTİ KADİRLİ İLÇE BAŞKANI SOĞANCI GAZETECİLER CEMİYETİNİ ZİYARET ETTİ

İyi Parti Kadirli Teşkilatı, Başkan ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Kadirli Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etttiler.
Çalışan Gazeteciler günü münasebetiyle gerçekleşen ziyarette Başkan Durdu Mehmet Soğancı’nın yanında Kadın politikalarından sorumlu başkan Nihayet Dinçer, Yönetim kurulu üyeleri Mehmet Karaoğlan, Ali Çetin, Adem Köse ve Turabi Kuru da hazır bulundular.
Kadirli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muzaffer Yüksel Kaya, Özgün Gazetesi sahibi Mehmet Demir ve Yeni Kadirli Gazetesi muhabiri Hüseyin Yılmazer’in de bulunduğu ziyarette konuşan İyi Parti İlçe Başkanı Soğancı; gazetecilerin gününü kutlarken, gazetecilik mesleğini demokratik yaşamın olmazsa olmazı olarak değerelendirdi.
İçinde yaşadığımız süreçte doğru bilgiye ulaşmanın hem zor hemde kolay olduğunu vurgulayan Durdu Mehmet Soğancı; ” iletişim çağında bilgiye ulaşmak gerçekten çok kolaylaştı ama iletişimin bu kadar hızlı ve yğun olması bilgi kirliliğini de ortaya çıkardı. Doğru bilgiye ulaşmada gazetcilerin göstermiş olduğu çaba ve özveriyi alkışluyorum” diye konuştu. Gazeteciler ziyaretten duydukları memnuniyeti belirterek Başkan Soğancı ve yönetim kuruluna teşekkür ettiler.

Gönderiyi paylaş