-MİNİK YÜREKLERDEN HANİFİ DÖRTGÖZ’E ANLAMLI ÖDÜL

İlçemizin gözde okullarından TEAŞ Aslantaş ilk ve Ortaokulu öğrencileri tarafından “Yılın Gazetecilik Ödülü” sevilen gazeteci TRT Muhabiri Hanifi Dörtgöz’e verildi.

Bilindiği gibi Gazeteci Hanifi Dörtgöz, Özellikle TRT haber ekranlarına başta eğitim,kültür,sanat ve yaşam  gibi bir çok haberleri Türkiye gündemine taşıyarak ilimizin ve ilçemizin tanıtımına da büyük katkı sağlıyor.

TEAŞ Aslantaş İLK ve Ortaokulu Öğrencileri tarafından 11.01.2022 Salı günü okulda yapılan törende ödülünü öğrencilerin elinden alan TRT Muhabiri Hanifi Dörtgöz, öğrencilere Gazetecilik hayatında aldığı en anlamlı ödül olduğunu belirterek teşekkür etti ve duygulu anlar yaşadı.

TEAŞ Aslantaş İlk ve Ortakulu Müdürü Salih Hazır, okul öğretmenleri, personeli ve velilerinde hazır bulunduğu törende ödülünü alan TRT Muhabiri Dörtgöz tarafından öğrencilere “gazetecilik ve Habercilik” konusunda birde seminer verildi. Seminerde gazetecilik ve haber hazırlamanın aşamalarını anlatan Dörtgöz, “Habercilik her şeyden önce bir vicdan işidir” diyerek gazeteciliğin zor yönlerini ve güzel yönlerini öğrencilere detaylarıyla anlattı.

Gönderiyi paylaş