BİLTEPE VE KAVAK VAKFINDAN GAZETECİLER CEMİYETİNİ ZİYARET

Kavak Vakfı Kadirli Şube Başkanı ve özel Biltepe Okulları ilk-Ortaokul Müdürü Duran İsaoğlu beraberinde Kavak Vakfı Kadirli Şubesi Yönetim kurulu üyesi ve Kadirli kadınlar Meclisi Başkanı Emel Erkayıran, Özel Biltepe Lisesi Müdürü Fatih Tamer, Özel Biltepe Okulları İnsan kaynakları Müdiresi Soncan Teksin ile birlikte 10 Ocak çalışan gazeteciler Günü dolayısıyla Kadirli Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ederek gazeteciler gününü kutladılar.

Kadirli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muzaffr Yüksel Kaya, Kadirli postası ve Çukurova Postası gazetesi sahibi Hatice Kundakcı, Anadolu Ajansı Kadirli Muhabiri menderes Özat, Kadirlim Gazetesi Sahibi ve İHA Sumbas Temsilcisi Eyüp Yüksel İbicioğlu’nunda hazır bulunduğu ziyarette konuşan Kavak Kadirli Şube Başkanı Duran İsaoğlu,  “Çevremizde olup biteni öğrenme ve bunları çevre ile paylaşma bir ihtiyaçtır. İnsanların bu ihtiyaçlarına cevap veren, insanları olaylardan haberdar edende gazeteci arkadaşlarımızdır. Bu vesile ile kamu görevini yerine getiren arkadaşlarımızın gazeteciler gününü kutluyorum” dedi

Kavak kadirli Şubesi Yönetim kurulu Üyesi ve Kadirli Kadınlar meclis başkanı yazar Emel Erkayıran’da “Gazeteci arkadaşlarımızın halkımızı gelişen olaylardan haberdar etmek için ortaya koydukları gayret ve çaba bir emektir ve bu emekte kutsaldır” diyerek Gazetecilerin gününü kutladı.

Daha sonra getirilen pasta kesilerek ikram edildi.

Kadirli Gazeteciler Cemiyeti başkanı Muzaffer Yüksel Kaya’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, sivil toplum örgütlerinin bir toplumun medeniyet göstergesi olduğunu vurguladı.

Menderes ÖZAT

Gönderiyi paylaş