KEDEROĞLU’NDAN 10 OCAK GAZETECİLER GÜNÜ ZİYARETİ

Siyasetçi ve İşadamı İrfan Kederoğlu, Kadirli Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ederek, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muzaffer Yüksel Kaya, gerek Kadirli siyasetinde gerek Kadirli iş hayatında İrfan Kederoğlu’nun aktif biri olduğunu söyleyerek “İrfan Kederoğlu hem siyasette, hem de ticarette çağdaş ve modern bir anlayışa sahip. Bu özelliği ile toplumun takdir ettiği bir kişidir. Çalışan Gazeteciler Günü’nü unutmayıp bizi ziyaret ettiği içinde ayrıca teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

Kaderoğlu ise, gazeteciliğin çok zor bir meslek olduğunu ifade ederek, ”Haberleri sizden alıyoruz. Her yerde zor şartlar atlında çalışıyorsunuz. Böyle bir günün olması ve sizlerle bir araya gelmek bizim için büyük bir mutluluktur.”diye konuştu.

Siyasetçi ve İşadamı İrfan Kederoğlu’yla birlikte Kadirli Gazeteciler Cemiyetini ziyaret eden MHP Adana Çukurova Eski İlçe Başkanı İbrahim Kara “ Tüm Gazetecilerin 10 Ocak Gazeteciler Gününü Kutladı”

Ziyarette Kadirli Gazeteciler Cemiyeti Üyeleri Kadirlim Gazetesi Sahibi E. Yüksel İbicioğlu, Sıla Gazeteci Sahibi Fatih Balcılar, Özgün Gazetesi Sahibi Mehmet Demir, TRT Muhabiri Hanifi Dörtgöz, Anadolu ajansı Muhabiri Menderes Özat ve Kadirli Gazetesi Muhabiri Hüseyin Yılmazer Hazır bulundular..

Gönderiyi paylaş