KADİRLİ AK PARTİ 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜNÜ UNUTMADI

AK Parti Kadirli ilçe teşkilatı 10 Ocak Çalışan gazeteciler günü dolayısıyla Kadirli Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti.
AK Parti Kadirli ilçe başkanı İsmail Oruç, İlçe kadın kolları başkanı Leyla Tekerek ve , ilçe yöneticilerinden oluşan heyet, 10 Ocak Çalışan gazeteciler günü dolayısıyla Kadirli gazeteciler cemiyetini ziyaret etti.
Ziyarette konuşan ilçe başkanı İsmail Oruç, basının önemine değinerek “İlçemizde yerel basın ile uyumlu şekilde çalışmaya gayret ediyoruz. Sizler toplumun bilgilenmesi ve haber alması noktasında önemli bir görevi üstleniyorsunuz. Bu anlamda ortaya koyduğunuz emek ve çaba çok önemli. Bizler bu anlamda sizlerin yanında olmaya ve destek vermeye devam edeceğiz.”dedi.
Kadirli gazeteciler cemiyeti başkanı Muzaffer Yüksel ise AK Parti Kadirli ilçe başkanı ve yönetim kuruluna ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, yerel basına destek ve işbirliği noktasındaki düşünceleri için teşekkür etti. Kaya; Korkut Ata Üniversitesi Kadirli Kampüsü çevre düzenlemesi için ilçe yönetiminden destek istedi.
Ziyaretin sonunda İlçe başkanı Oruç ve ilçe yöneticileri, basın mensuplarıyla günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdiler.
Ziyarette Kadirli Gazeteciler Cemiyeti Üyeleri Kadirlim Gazetesi Sahibi E. Yüksel İbicioğlu, Sıla Gazeteci Sahibi Fatih Balcılar, Özgün Gazetesi Sahibi Mehmet Demir, TRT Muhabiri Hanifi Dörtgöz, Anadolu ajansı Muhabiri Menderes Özat ve Kadirli Gazetesi Muhabiri Hüseyin Yılmazer Hazır bulundular..

Gönderiyi paylaş