CHP KADİRLİ İLÇE KADIN KOLLARI 10 OCAKTA GAZETECİLERİ YALNIZ BIRAKMADI

CHP’nin Kadirli İlçe Kadın Kolu Başkanlığı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü vesilesiyle Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti. Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muzaffer Yüksel Kaya ile Yönetim Kurulu Üyeleri, CHP Kadirli İlçe Kadın Kolu Başkanı Olcay Toprak, İlçe Kadın Kolu Başkan yardımcısı Tülin Gençoğlan Sarıakçalı, İlçe Kadın Kolu Yönetim Kurulu üyeleri Gülten Akış Dandıl ve Gülhan Soğancı’yı ağırladılar.

Başkan Kaya, temel haklar ve özgürlüklerin demokratik toplumlardaki önemine vurgu yaparak “Demokratik bir toplumun göstergelerinden biri de kadınların toplumsal hayat içerisinde aldıkları roldür” dedi.

Çalışan Gazeteciler Günü vesilesiyle basın ve ifade özgürlüğü ile gazetecilerin karşı karşıya kaldıkları engellerin konuşulduğu görüşmede, CHP İlçe Kadın Kolu Başkanı Toprak, Türkiye’nin içerisinde bulunduğu dönemde gazetecilerin çeşitli sorunlarla başa çıkmak zorunda olduğunu belirterek “Cumhuriyet kadınları olarak üzerimize düşen her şeyi yapmaya hazırız” diye konuştu.

Ziyarette Kadirli Gazeteciler Cemiyeti Üyeleri Kadirlim Gazetesi Sahibi E. Yüksel İbicioğlu, Sıla Gazeteci Sahibi Fatih Balcılar, Özgün Gazetesi Sahibi Mehmet Demir, TRT Muhabiri Hanifi Dörtgöz, Anadolu ajansı Muhabiri Menderes Özat ve Kadirli Gazetesi Muhabiri Hüseyin Yılmazer Hazır bulundular.

Bir 10 kişi, ayakta duran insanlar ve şunu diyen bir yazı 'KADİRLİ GAZETECİLER CEMİYETİ CORNTAECA' görseli olabilir

Gönderiyi paylaş