BAŞKANLARDAN GAZETECİLERE ’10 OCAK’ ZİYARETİ

Sumbas Belediye Başkanı Zeki Demiroğlu ve Mehmetli Belediye Başkanı Fatih Seyitoğlu ile birlikte, Kadirli Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret ederek, tüm gazetecilerin ’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladılar.
Kadirli Gazeteciler Cemiyeti başkanı Muzaffer Yüksel Kaya nezdinde Kadirli ve Sumbas ilçelerindeki tüm yerel ve ulusal basın mensuplarının Çalışan gazeteciler gününü tebrik eden başkanlar, basının halk ile idareciler arasında köprü vazifesi gördüğünü belirterek kamu görevi yürüttüklerini ifade ettiler.
Ziyaret için başkanlara teşekkür eden Kadirli Gazeteciler Cemiyeti başkanı Muzaffer Yüksel Kaya, Cemiyet olarak Sumbas ve Kadirli’de görev yapan meslektaşlarının amacının ilçelerimizin kalkınmasına katkı sağlamak, etkin tanıtımlarını yapmak, halkın sorunlarının çözümü için kamuoyu oluşturmak olduğunu belirterek, tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan gazeteciler gününü kutladı.
Ziyarette Kadirli Gazeteciler Cemiyeti Üyeleri Kadirlim Gazetesi Sahibi E. Yüksel İbicioğlu, Sıla Gazeteci Sahibi Fatih Balcılar, Özgün Gazetesi Sahibi Mehmet Demir, TRT Muhabiri Hanifi Dörtgöz, Anadolu ajansı Muhabiri Menderes Özat ve Kadirli Gazetesi Muhabiri Hüseyin Yılmazer Hazır bulundular. Adem İNCE

Gönderiyi paylaş