VALİ DR. ERDİNÇ YILMAZ’IN 10 OCAK TÜRK İDARECİLER GÜNÜ MESAJI

Kıymetli Meslektaşlarım; Şanlı Ay Yıldızlı Al Bayrağımızın dalgalandığı her karış vatan toprağında, milletine gözü gibi bakan, çalışma aşkı ve inancıyla kendilerini devlet hizmetine adayan tüm idarecilerimizin “10 Ocak Türk İdareciler Günü’nü” en içten duygularımla kutluyorum.
Biliyoruz ki; “Halka hizmet, Hakk’a hizmettir.” Milletimize efendilik değil, hizmetkârlık yapmak için çıktığımız bu yolda, yedi gün yirmi dört saat, milletimizin ihtiyaç duyduğu her alanda ve her vakitte vatandaşlarımız için daima hazır bulunan devletimiz, bu kutlu görevini idare amirleri aracılığı ile yerine getirmektedir.
Mensubu olmaktan büyük onur duyduğum ve 22 yıldır yürüttüğüm idarecilik mesleğinin bu anlamlı gününde, bu kutsal mesleğe giriş tarihim olan; 2000 yılından bu yana, çalışma aşkım her geçen gün artmaktadır.
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın tensipleriyle atandığım, Osmaniye Valisi görevini icra ederken, ilimizin kalkınması ve ülke ekonomisine katkı sağlaması amacıyla, birçok projeyi hayata geçiriyor ve bu inançla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.
Şehitler Diyarı Güzel Osmaniye’min Yiğit Evlatlarına hizmet etmekten büyük mutluluk duyuyorum. Her sabah Vilayet binasına gitmeden, vatandaşlarımızı ziyaret ediyor ve onların fikirleri ışığında ilimizdeki çalışmalara yön veriyorum. İlimizde yaşayan vatandaşlarımızın yaşam koşullarını daha yakından görmek ve refah seviyelerini yükseltebilmek amacıyla her hafta evlerine misafir oluyorum.
Kıymetli Hemşehrilerim; bizler sizler için varız, samimiyetiniz, sıcakkanlılığınız ve misafirperverliğiniz için teşekkür ediyorum. Valiliğimizde yer alan tüm kamu kurumlarımızla kamu hizmetlerini eksiksiz olarak sunmaya ve ihtiyacınız olan her zaman yanınızda olmaya gayret gösterdiğimizi bilmenizi istiyor, hepinizi sevgi ve saygılarımla yürekten selamlıyorum.

Gönderiyi paylaş