FATİH USTA KA-VAK ANKARA ÖĞRENCİ TOPLULUĞUNA BULUŞMA YEMEĞİ VERDİ

Kadirlili Hemşerimiz Fatih YAYLAMAZ uzun zamandır Ankara da yöremize ait lezzetli kebapları sunuyor.
Hakiki Adanalı Fatih Usta, KA-VAK Ankara Öğrenci Topluluğuna zaman zaman geleneksel olarak düzenlemiş olduğu yemekleri devam ettirmekte olup 2022 yılının ilkini 6 Ocak 2022 Perşembe Akşamı verdi.
Öğrencilere yöremize ait zengin mezeler ile başta Adana Kebap olmak üzere ciğer ve diğer yemekleri zevk ile tattılar. Korona hastalığı dolayısıyla uzun süredir bir arada olamamanın tadını çıkarıp özlem içerisinde bol bol sohbet etme imkanı buldular. Hemşerimiz Fatih Yaylamaz’a bu birlikteliği sağladığı için çok teşekkür ettiler.
Kadirli Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkan Yardımcısı Ceyda GÖK tarafından Hemşerimiz Fatih Yaylamaz Kadirli Eğitim ve Kültür Vakfı’na yapmış olduğu maddi ve manevi katkılardan dolayı plaket verildi ve teşekkür ettiler.
Kadirli Eğitim ve Kültür Vakfı Ankara Öğrenci Topluluğu Başkanı olan Şerife AYHAN, bu arada Hacettepe Üniversitesinde Yüksek Lisansını tamamlamakta ve aynı zamanda Gaziantep’te Öğretmenlik yapmakta iken Ankara da olması ve yemeğimize katılması ayrıca bizleri memnun etmiş ve renk katmıştır.
Kadirli Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Genel sekreteri Sayın Mustafa TUFAN tarafından KA-VAK Ankara Öğrenci Topluluğu Başkanı Şerife AYHAN ‘a öğrencilik döneminde üstün gayret ve başarı ile vakfımız için yapmış olduğu sosyal projeler ve etkinliklerden dolayı plaket verildi ve teşekkür edildi.
Gençler tarafından Adanalı Fatih Ustanın Mekanında güzel bir sohbet ortamı yakalandı ve çok hoş görüşmeler yapıldı. Allah Gençlerimizin Yollarını Açık Eylesin.
Hemşerimiz Fatih Ustaya Ankara da öğrencilerimize düzenlemiş olduğu buluşma yemeği için Vakıf ve Öğrenciler adına çok teşekkür eder bol kazançlar dileriz.dedi
Adem İNCE

Gönderiyi paylaş