7 OCAK KURTULUŞ ETKİNLİKLERİ MUSIKİ KONSERİYLE TAMAMLANDI

Osmaniye Belediyesi tarafından ve Osmaniye Valiliği öncülüğünde düzenlenen Osmaniye’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 100.yıldönümü etkinlikleri, Kurtuluş Resepsiyonu ve Osmaniye Musiki Derneği Belediye Korosu’nun muhteşem konseri ile tamamlandı.

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara’nın ev sahipliğinde Ahmet Şekip Ersoy Kültür Merkezinde gerçekleşen kurtuluş resepsiyonunda davetliler ile sohbet ederek katılımlarından dolayı teşekkür etti.

7 Ocak Kurtuluş etkinlikleri kapsamında düzenlenen resepsiyonun ardından Osmaniye Musiki Derneği Belediye Korosu sahne aldı.

Birbirinden güzel eserleriyle keyifli anlar yaşatan koro, izleyicilerden büyük alkış aldı. Konser sonunda Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Belediye Başkanı Kadir Kara ve protokol üyeleri koro üyelerine çiçek verdi.

Resepsiyon ve musiki konserine Osmaniye Valisi Dr. Erdinç Yılmaz, Osmaniye Milletvekilleri Mücahit Durmuşoğlu ve Baha Ünlü, Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, İl Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk Okumuş, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Zafer Tombul, Korkut Ata Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, vali yardımcıları, belediye başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri, kamu kurum ve kuruluşları il müdürleri,  Siyasi Parti il, ilçe ve kadın kolları başkanları ve temsilcileri, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Devrim Murat Aksoy, İl Genel Meclis üyeleri, Sivil Toplum Kuruluşları Başkan ve temsilcileri,mahalle muhtarları ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Gönderiyi paylaş