MHP ANDIRIN İLÇE BAŞKANLIĞINDA GÖREV DEĞİŞİMİ

Milliyetçi Hareket Partisi Andırın Ilçe Başkanlığı görevine getirilen ve yeni yönetim Kurulunu oluşturarak parti çalışmalarına başlayan İlker Güngör, gazetemize yaptığı açıklamalarda şunları kaydetti :

” Andırın MHP yeni ilçe teşkilatının Andırın’ımıza, Ülkemize ve Milletimize Hayırlı olmasını diliyorum. Benim MHP ilçe başkanlığı görevine atamamı yapan başta Genel Başkanım Dr. Devlet Bahçeli’ye, Teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan yardımcım Prof. Semih Yalçın’a ve İl Başkanım Ertuğrul Doğan beye teşekkür ediyorum. Görevimi Partimize Genel Başkanıma, Andırın’lıya yakışır bir şekilde Cumhur İktifakı Ruhuna uygun olarak yapacağım. Benden önce ilçe başkanlığı görevini yürüten İbrahim Miral ve yönetim kuruluna, daha önceleri ilçe başkanlığı ve yönetim kurulu üyeliği yapan arkadaşlarıma yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum.

İlçe Başkanlığı görevi bir bayrak yarışıdır, bu gün devraldığım Bayrağı leke düşürmeden daha yukarılara taşımanın çalışmasını yönetim kurulu üyelerimizle birlikte yapacağım. Ülkücü Hareket davası büyük bir davadır, kişiler gelip geçicidir davamız bakidir. Geçmişte Teşkilatlarımızın değişik kademelerinde görev yapmış, bu davaya gönül vermiş tüm arkadaşlarımla birlik ve beraberlik içerisinde bundan sonraki çalışmalarımı yapmaya hazırım, tüm arkadaşlarımıza kapımız sonuna kadar açıktır.

Önümüzdeki 2023 seçimleri davamız için, Ülkemiz için, Devletimizin bekası için, Türk Dünyası için, Turan Hedefimiz için oldukça önemlidir. Bu nedenle Gün Birlik olma Günüdür, birlikte çalışma günüdür. 2023 seçimlerinden Partimizin ve Cumhur İktifakının zaferle çıkması için gerekli tüm çalışmaları yapma günüdür.

Bu duygu ve düşünce ile yeni yönetim kurulumuzun tekrar hayırlı olmasını dilerim.”

ANDIRIN MHP İLÇE TEŞKİLATI YÖNETİM KURULU İSE ŞU İSİMLERDEN OLUŞTU:

1- İlker Güngör (Başkan)

2- İsmail Kahveci

3- Ali Keleş

4- Ahmet Özdemir

5- Nilgün Kayran

6- Elif Demirel

7- Ahmet İspir

8- Arif Zülfikaroğlu

9- Murat Hacımahmutoğlu

10-Ekrem Kaya

11-Nihal Hacımahmutoğlu

12-Riyat Demirel

13-Mustafa Önsel

14-Atilla Demir

15-Bayram Parmaksız

16-Refik Eser

17-Ahmet Tozcu

18- Eyüp Güvercin

19-Hasan Topal

20-Kerim Kıvrak

21-Cefakar Temiz

22-Adem Temiz

23- Mustafa Erkek

24-Arif Karaosmanoğlu

25-Habib Kırbaş

26-Coşkun Nurdoğan

27-Ahmet Çalıkoğlu

28-Abdurrahman Cinkara

29-Sinan Tekatlı

30-Muhammet Evleksiz

31-Mikail Kolutek

32-Bekir Temiz

33- Eyüp Korkmaz

34- Ahmet Dalkıran

Bir 4 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Gönderiyi paylaş