MUSTAFA SAYGILI SUMBAS’DA ZİYARETLERDE BULUNDU

Gelecek Partisi Sumbas İlçe Teşkilatı tarafından Reşadiye Köyünde toplantı düzenledi.
Toplantıya Gelecek Partisi Osmaniye İl Başkanı Mustafa Saygılı, Sumbas İlçe Başkanı Eren Suna, Hasanbeyli İlçe Başkanı Mustafa Demir, İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile parti üyeleri katıldı. Program Sumbas İlçe Başkanı Eren Suna ile Hasanbeyli İlçe başkanı Mustafa Demir selamlama konuşması yaptılar.
Gelecek Partisi Osmaniye İl Başkanı Mustafa Saygılı partilerinin Osmaniye teşkilatının kuruluş sürecini anlattı.
Başkan Saygılı, burada yaptığı konuşmasında, “Gelecek güzel günler için tek çare Gelecek Partisidir. Gelecek Türkiye’nin, gelecek Osmaniye’nin” dedi.
Başkan Saygılı 12 Aralık 2019 tarihinde Prof. DR. Ahmet Davutoğlu önderliğinde güçlü bir ekip ile partilerinin kurulduğunu aktardı.
Gelecek Partisi Osmaniye İl Başkanı Mustafa Saygılı “ Kurulduğu günden itibaren yakından takip ettiğim partimiz tarafından 28 Haziran 2020 tarihinde il başkanı olarak atandım. Atandıktan sonra hemen Osmaniye’ ye gelerek güzel kuvvetli bir ekip kurmak için çalışmalara başladım ve kısa bir süre içinde Osmaniye kurucu yönetimimi oluşturarak bir hafta içerisinde kuruluş bildiriminde bulundum. Daha sonra Osmaniye Merkeze Kurucu İlçe Başkanı olarak Ali Koca’nın atamasını 17 ağustos 2020 tarihinde, Toprakkale ilçe kongresinde Hüseyin Kurt bey seçildi. Sumbas Kurucu İlçe Başkanı Eren Suna’nın atamasını ise 27 ağustos 2020 tarihlerinde yaparak kuruluş bildirimlerin de bulunduk.”
“5 Eylül 2020 tarihinde ilk kongremiz olan merkez ilçenin kongresini gerçekleştirdik” diyen başkan Saygılı, ” Daha sonra sırasıyla 19 Eylül 2020 ‘de Toprakkale 20 Eylülde ise Sumbas ilçe kongrelerimizi gerçekleştirdik. 25 Eylül 2020 tarihinde kadın kolları başkanımızın atamasını da gerçekleştirerek , Osmaniye’de faaliyet gösteren bir çok STK ve iş yeri ziyaretlerinde bulunduk. 10 Ekim 2020 tarihinde Genel Başkanımız Prof Dr. Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla büyük coşku ve kalabalık içerisinde İl kongremizi gerçekleştirerek Türkiye’ de kongresini gerçekleştiren 42. il olarak 1 Kasım 2020 tarihinde yapılan Büyük Kongremize tam ekip olarak katılım sağladık. Büyük kongremiz sonrasında Osmaniye’ de çalışmalarımıza büyük önem göstererek bir çok önemli görüşmeler sağladık. 3 Kasım 2020 tarihinde Kadirli ilçe kurucu başkanımız olarak Halil İbrahim Çuhadar beyin atamasını yaptık. 26 Mart 2021 tarihinde Düziçi İlçe Başkanımız Mehmet Ateş’in atamasını gerçekleştirdik. 6 Mayıs 2021 tarihinde Hasanbeyli Kurucu İlçe Başkanı Mustafa Demir’in 7 Mayıs 2021 tarihinde ise Ahmet Güneş’in atamasını yaparak Osmaniye’mizin bütün ilçelerinin ilçe başkanlarını atamasını tamamlamış bulunmaktayız” şeklinde konuştu.
Bugün itibariyle 7 ilçenin de ilçe başkanları ve ilçe binalarının hazır durumda olduğunu kaydeden başkan Saygılı, ” Biz Gelecek Partisi Osmaniye teşkilatı olarak 8 aylık sürede 1300 civarında üye kaydı ile mahalle ve köy temsilcilerimizin büyük çoğunluğu tamamlanmış bir şekilde yapılacak olan ilk seçime hazır bulunmaktayız. Ayrıca saha çalışmalarımız her geçen gün coşkulu bir şekilde devam etmektedir. Gelecek güzel günler için tek çare Gelecek Partisidir. Gelecek Türkiye’nin, gelecek Osmaniye’nin” dedi. Gelecek Partisi Osmaniye İl Başkanlığı

Bir 9 kişi, oturan insanlar, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

 

 

Gönderiyi paylaş