EROL KÖSE GIDA MADDELERİ ESNAF ODASI BAŞKANLIĞINA ADAY OLDUĞUNU AÇIKLADI

Şifa unlu mamülleri Sahibi Kadirli esnaflarından Erol Köse , Kadirli Gıda Maddeleri Esnaf Odası seçimlerinde aday olduğunu açıkladı.
İlçemizin sevilen esnaflarından Erol Köse, “Esnaf ve üyelerimizin teveccühü ile göreve geldiğimiz takdirde, işi darda olana yardımcı olmak, mevcut işlerinin daha iyi hale gelmesini sağlamak, hızla değişen ve gelişen çağımızda üyelerimizin desteklenmesi için çalışılacaktır”dedi Köse, bizim kültürümüzde esnaf bulunduğu şehrin bir aynasıdır. Alın teriyle gecesini gündüzüne katan cumartesi pazarı olmayan hem kendi geçimini sağlamak için hem ülkesine vatanına ekonomik yönden katlı sağlamak amacıyla bileğinin gücüyle çalışan, benim değerli abilerim, ablalarım, kardeşlerimdir”dedi.
Kadirli Gıda Maddeleri Esnaf Odası Başkan Adayı Erol Köse, “Ne kadar esnaf arkadaşımız varsa işlerinin daha iyi olabilmesi için gerekli çalışmaları süratle yerine getirebilmek adına siz değerli esnaflarımızın hizmetine talip oluyor ve Kadirli Gıda maddeleri Esnaf Odasına Başkan adayı olduğumu sizlerle paylaşmak istiyorum. Üyelerimizin sorunlarını kendi sorunlarımızdan üstün tutarak, seçimden seçime değil günün her saati kendilerine hizmet etmeyi görev kabul edeceğim.” dedi.”
Adem İnce

Gönderiyi paylaş