ANDIRIN BELEDİYE BAŞKANI AHMET DOĞAN VE iLÇE BAŞKANI ABDULKADİR KAYIRAN ANKARADA BiR DiZi TEMASLARDA BULUNDU

      Andırın Belediye Başkanı Ahmet Doğan ve Ak Parti Ilçe Başkan Abdulkadir Kayıran Ankara’da Siyaset ve Bürokrat’ın önemli isimleri ile biraraya geldi.
     Andırın gerek sorunları, gerekse devam eden projeler hakkında istişareler gerçekleştiren Belediye Başkanı Doğan ve İlçe Başkanı Kayıran ziyaretlerin olumlu geçtiğini kaydettiler.
    İlk olarak Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin’i İçişleri Komisyon Başkanı Kahramanmaraş Milletvekili  Celalettin Güvenç ve Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı  Hayrettin Güngör ile ziyaret ederek İlçemize yapılması planlanan Toplu Konut arazisinin tahsisi için görüşmeler gerçekleştirdiler.
      Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Sosyal Yardımlar Genel Müdürü olarak görevlendirilen Mehmet Demircioğlu’na hayırlı olsun dileklerini ileten Başkan Doğan ve Kayıran görevlerinde başarılar dilediler. MİLLETVEKİLLERİNE ZİYARET
Kahramanmaraş Milletvekilleri Mahir Ünal, Celalettin Güvenç, Habibe Öçal ve Ahmet Özdemir’i de makamlarında ziyaret eden Başkan Doğan ve Kayıran, İlçemizin sorunlarını Milletvekillerine anlatarak çözümü konusunda istişarelerde bulundular.
Hacı Bayram Veli Üniversitesi Öğretim Üyesi, Siyaset Bilimci hemşehrimiz Prof. Dr. Mehmet Şahin ve Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektör Yardımcısı aynı zamanda Milli Savunma Bakanlığı, Askeri Sağlık Hızmetleri Genel Müdürlüğü görevini yürüten Hemşehrimiz Hava Tabip Tuğgeneral Mustafa Gerek’i ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundular.
Genç Kahramanmaraşlılar Derneğinin Ankara Kızılayda faaliyet gösterecek olan ‘Fikir Kıtal Kahve mekanının açılışına’da katılan Başkan Doğan ve Kayıran, Ak Parti Yerel Yönetimler Başkanlığınca düzenlenen Çeşitli etkinliklerin yer aldığı Başkent Millet Bahçesindeki Fuar alanındaki Belediyelerin standlarını Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Av. Dr. Veli Böke ile belediyelerin faaliyetlerini ve Şehrimizin güzelliklerini görme imkanı buldular.Adem İnce
+9
İskender Zengin, Celil Gülay Çöz ve 83 diğer kişi
1 Yorum
Beğen

Yorum Yap
Paylaş

Gönderiyi paylaş