OŞYAD, 5. KİTAP FUARINA 18 YAZARI İLE KATILDI

Osmaniye Belediyesi 5. Kitap Fuarının açılması ile  165 yayınevi, 80 stantta toplamda 130 yazarını ağırlamak üzere açılışı gerçekleşti.

Osmaniye’deki 5. Kitap Fuarında  değişik yayınevleri ve yazarlarının imza günleri belirlenirken, Osmaniye Ozanlar, Şairler ve Yazarlar Derneği (OŞYAD) kurumsal kimliği ile 18 yazarı ile imza günleri düzenleyecek.

OŞYAD adına, 5 Numaralı fuar stantında 31 Ekim tarihine kadar sürecek olan imza günleri kapsamında, dernek üyelerinin kitapları stantta yeralırkan, ayrıca imza günleriyle de okurları ile tanışma olanağı bulacakları bildirildi.

OŞYAD  startında sadece Dernek üyelerinin kitaplarının yeraldığını belirten dernek Başkanı Mustafa Bardak; “Kitap fuarına kitapları ile katılan üyelerimizin eserleri stantta 10 gün boyunca yer alacaktır. İmza günleri için ise stantta bulundukları her anı imza günleri olarak görebilirler.  Dernek üyelerimizin stantta rahat çalışabilmeleri için OŞYAD ismi ile ayrı bir yer ayırmış bulunmaktayız.  Derneğimiz stantında sadece üyelerimizin eserleri sergilenecektir. Dernek olarak isimlerini verdiğimiz ve fuar kitapçığında fotoğrafları ile birlikte imza günleri yayınlanan; Mustafa Bardak,  Selahattin Ölmez, Dr. Musa Güven, Elife ErganTülüce, Ali Tabakoğlu, Hatice Kale Kesikbaş, İsmet Develioğlu, Mahmut Eynallı, Mustafa Yeydem, Nursel Cengiz Seçer, Melek Avcı Coşkun, Meliha Emelce, Ali Köşker, Ramazan Eren, Hatice Abul, İzzettin Kanat, Zahide Eskici ve Hülya Özcan Çapar arkadaşlarımızda fuar boyunca stantımızda dönüşümlü olarak yer alacağız” dedi.

Kitap fuarının açılışının ardından, Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Belediye Başkanı Kadir Kara ve beraberindekiler stantları gezdiler, kitapları incelediler.

Vali Yılmaz stant gezileri sırasında; “önümüzdeki günlerde yeniden gelerek sizleri ziyaret edeceğim, başarılar dilerim” diye konuştu. (OŞYAD Basın)

Gönderiyi paylaş