SUMBAS’LI BAŞKANLARDAN ANKARA ÇIKARMASI

Sumbas Belediye Başkanı Zeki Demiroğlu ve Mehmetli Belediye Başkanı Fatih Seyitoğlu Osmaniye Heyetiyle birlikte Ankara’ya giderek birçok ziyaret gerçekleştirdi.
Osmaniye Heyetiyle birlikte Sumbas Belediye Başkanı Zeki Demiroğlu ve Mehmetli Belediye Başkanı Fatih SEYİTOĞLU, TBMM’de Osmaniye Milletvekili Mücahit DURMUŞOĞLU ve İsmail KAYA ile Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya YANIK’ı, Ak Parti Genel Merkezinde, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Adana Milletvekil Jülide SARIEROĞLU nu ziyaret ettiler..
Sumbas Belediye Başkanı Zeki Demiroğlu Sumbas Haber’e yaptığı açıklamada “İlk ziyaretimizi Değerli Mehmetli Belediye Başkanımızla Fatih Seyitoğlu’yla birlikte Osmaniye Milletvekili Mücahit DURMUŞOĞLU ve İsmail KAYA’a gerçekleştirdik. Sumbas ve Mehmetli Belediyesinin hizmetlerinden bahsederek Sumbas ve Mehmetli’ye yapılabilecek projeler hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Ev sahipliği için kendilerine teşekkür ediyorum.
TBMM ziyaretimizin ardından değerli belediye başkanımızla birlikete hemşehrimiz Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya YANIK’ı,ziyaret ettik ilçemize ve Mehmetli’yi ziyaret etmelerini çalışamalarımızı yerinde görmeye davet ettik.
Daha sonra AK Parti Genel Merkezine geçerek Ak Parti Genel Başkan Yardımcımız ve Adana Milletvekilmiz Jülide SARIEROĞLU’nu ziyaret ettik. Sumbaslıkarın selamını ilettik, kendilerinin de Sumbas’a selamları var” dedi.

Gönderiyi paylaş