VALİ DR. ERDİNÇ YILMAZ, TÜRKİYE TARIM KREDİ KOOPERATİF MARKET RAUFBEY ŞUBESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Türkiye Tarım Kredi Kooperatif Market Raufbey Şubesinde incelemelerde bulundu. Vali Yılmaz’ın ziyaretinde Tarım Kredi Kooperatifleri Mersin Bölge Müdür Yardımcısı Mehmet Okkan da yer aldı.
Markette incelemelerde bulunan Vali Yılmaz, Tarım Kredi Kooperatifleri Mersin Bölge Müdür Yardımcısı Mehmet Okkan’dan bilgi aldı. Osmaniye Raufbey Şubesinin yaklaşık 2 ay önce açıldığını ifade eden Mehmet Okkan Osmaniye’de bir de yine aynı tarihte açılan Hacıosmanlı Şubesinin yer aldığını kaydetti. Fiyatların piyasaya göre daha uygun olduğunu ifade eden Okkan, Türkiye’de 485 Marketin bulunduğunu ve Cumhurbaşkanımızın talimatları ile ilk etapta ülke genelindeki market sayısının 1000 olacağını söyledi. Kasım ayında Kadirli ilçemize de bir şubenin açılacağını ifade eden Okkan, vatandaşlarımızın kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlere ulaşabileceklerini kaydetti.
Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Türkiye Tarım Kredi Kooperatif Market Raufbey ve Hacıosmanlı Şubelerinin ilimize hayırlı olmasını temenni etti.
Bir 7 kişi, ayakta duran insanlar, takım elbise ve iç mekan görseli olabilir

Gönderiyi paylaş