HALLAÇ “UMUT OLMAK İÇİN ADAYIZ”

Kadirli Türk Eğitim-Sen ilçe temsilcisi Halim Hallaç, Türk Eğitim-Sen Osmaniye 7. Olağan Genel Kurulunda yönetim kurulu arkadaşlarımızla birlikte adayız dedi.
Hallaç yaptığı açıklamada,Ahde vefayla büyüttüler bizi. Ömrümüzü verdik bu yola. Ölmeden önce ölünüz emrine matuf bir ocakta pişirdiler bizi. Ömrü veren Mevla’dır dedik. Ne ögrendiysek dün, bugün de yarın da onun için varız.
Biz sendika gömleğini giymeden öncede hak ve hakikat için mücadele ediyorduk. Sendika gömleğini giymekle mücadelemiz daha da anlamlandı. Yüreğinin feryadını ifade edemeyenlerin sesi olduk. Haksızlık karşısında ezilenlerin yanında olduk. Gecemizi gündüzümüze katarak mücadele ettik ve etmeye devam ediyoruz.Sahipsizlik nedir en iyi biz biliriz. Unutulmuşluk nedir en iyi biz anlarız.
Bu sebeple ilkelerimizden taviz vermeden eğitim dünyasına katkı yapmaya devam edeceğiz. Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şube 7. Olağan Genel Kurulunda yönetim kurulu üyelerimizle birlikte aday olacağımız için Kadirli İlçe Başkanlığı görevinden ayrılıyorum. Devrettiğimiz bayrağı 11 yıldır onurla taşıdık. Bizden sonra göreve gelecek arkadaşlarımıza başarılar diliyorum.
7. Olağan Genel Kurulunda aday olan ve olacak tüm arkadaşlarımıza şimdiden başarılar dilerim. Demokratik olgunluk için de bir sürece imza atacaklarına inancımız tamdır.
Kutlu olsun toyumuz…
Adem İNCE
Bir 2 kişi, ayakta duran insanlar ve yazı görseli olabilir

Gönderiyi paylaş