DÜZİÇİNDE 91 PARAŞÜT PİLOTUNUN KATILDIĞI YAMAÇ PARAŞÜTÜ FESTİVALİ YAPILDI

Düziçi Belediyesi tarafından düzenlenen ve Türkiye’nin çeşitli illerinden 91 paraşüt pilotunun katıldığı Yamaç Paraşütü Festivali, Düziçi İlçemizin Dumanlı Yaylasında gerçekleştirildi. Etkinliğe Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, Vali Yardımcısı Dr. Ömer Faruk Günay, Düziçi Belediye Başkanı Alper Öner, kamu kurum il müdürleri, ilçe ve belde belediye başkanları, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, Türkiye’nin çeşitli illerinden 91 paraşüt pilotu ve vatandaşlar katıldı.
Düziçi Belediye Başkanı, Düziçi Belediyesi olarak Yamaç Paraşütü Festivaline ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyduklarını ifade ederek, etkinliğe katılan herkese teşekkür etti.
Vali Dr. Erdinç Yılmaz, “Şu anda 1100 rakımda Milletvekilimiz, Düziçi Kaymakamımız, Düziçi Belediye Başkanımız ile birlikte, Düziçi Belediyemizin öncülüğünde düzenlenen paraşüt atlama etkinliğindeyiz. Türkiye’nin her yanından 91 pilotumuz burada gösteri yapıyor. Düziçi ilçemizin bu doğa harikası yöresinde gerçekten görülmeye değer bir etkinlik. Başta Belediye Başkanımız olmak üzere bu etkinlikte emeği geçen herkesi kutluyorum.”dedi.
Festivalde, paraşüt pilotları gösterilerini sergilediler. VALİLİK BASIN YAYIN

Bir açık hava görseli olabilir

Gönderiyi paylaş