B-FiT GÖRKEMLi BiR AÇILIŞLA HiZMETE GiRDi

Türkiye’de sadece kadınlara franchise veren ve bugüne kadar 350’den fazla kadına girişimci olma şansı tanıyan, spor ve yaşam merkezi b-fit’in, Kadirli Merkezi görkemli bir açılışla hizmete girdi.
Şehit Vedat Kocadallı Mahallesi Dr. Devlet Bahçeli Bulvarı Göçmenler mevkiinde hizmete giren b-fit’in açılışına Kadirli Kaymakamı Ahmet Arık, Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Semercioğlu, Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mustafa Kollu, KAVAK Vakfı Başkanı Ahmet Demirel ile kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.
Dualarla hizmete giren b-fit’in açılış konuşmasını yapan Burcu Topal, Türkiye’nin ilk ve en yaygın kadınlar için spor ve yaşam merkezi zincirinin yaratıcısı b-fit’i ilçemize kazandırmanın mutluluğunu yaşıyorum diyerek “b-fit sadece spor salonu değil aynı zamanda bir yaşam merkezidir. Sizlerle birlikte spor yapıp etkinlikler düzenlerken gönül bağı kuracağımızdan eminim. Açılışımıza katılarak bizleri yalnız bırakmayan tüm davetlilere teşekkür ederim” dedi.
Kadirli Kaymakamı Ahmet Arık ise “Kadınlarımıza özel spor ve yaşam merkezi Kadirlimize hayırlı olsun. Gayet nezih bir ortam ve sadece kadınlara yönelik bir spor merkezi. B-fit’in başarılı olacağına inanıyorum.
İlçemizin de bir ihtiyacının giderilmiş olduğunu düşünüyorum. Bereketli bol kazançlar diliyorum” dedi.
Açılışa katılan davetliler b-fit spor ve yaşam merkezini gezerek Burcu Topal’dan bilgi aldı.
Efendi ERKAYIRAN

Gönderiyi paylaş