SUMBAS KAYMAKAMI MEHMET FURKAN TAŞKIRAN ESNAF ZİYARETİ

Sumbas ilçesine yeni atanan Kaymakam Mehmet Furkan Taşkıran, esnafı ziyaret ederek, hem tanıştı hemde sıkıntı ve sorunlarını dinledi.
Kaymakam Taşkıran, Sumbas’a atanmasından sonra ayağının tozuyla halkla kucaklaşarak esnafın ve vatandaşların sorunlarını ve taleplerini yerinde inceledi.
Kaymakam Taşkıran, esnaf ziyareti ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, devletin sıcaklığını bir anne, bir baba şefkatini vatandaşa burada hissettirmek istediklerini söyledi.”Devletimiz, vatandaşımıza elinden geldiğince hizmet ediyor ve etmeye de devam edecek.” diyen Taşkıran, şöyle konuştu: “Kapımız, gönlümüz vatandaşlarımıza her zaman açık. Bugünkü ziyaretlerimizde de vatandaşlarımıza ifade ettim, istedikleri zaman gelip burada bizi ziyaret edebilirler. Sağ olsunlar vatandaşımız yeni başlayan mülki amirine, kaymakama bir hayli ehemmiyet veriyor. Bizde bundan memnuniyet duyuyoruz.
Sumbas’ın geleceğinin daha parlak ve daha iyi olduğunu hep beraber görebiliriz. Pandemi sürecinde zorlukların yaşandığını, kontrollü dönemle birlikte sosyal ve ticari hayata canlanma olduğunu belirterek koronavirüs tedbirleriyle birlikte aşı olmanın önemini anlatarak kendiniz ve çevrenizdekilerin aşı olmasını sağlayın” uyarısında bulundu.Yüksel İbicioğlu

Gönderiyi paylaş