ÜLKÜ OCAKLAR’INDAN İLK VE ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİNE TÜRK BÜYÜKLERİ OKUMA SETİ ARMAĞAN ETTİ

Kadirli Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığının eğitime desteği aralıksız sürüyor.
İlköğretimden üniversiteye kadar birçok alanda öğrencilere desteklerini ulaştıran Kadirli Ülkü Ocakları Başkanı Coşkun Akgöllü, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Merkezi’nden temin edilen Türk Büyükleri okuma seti ile eğitime bir kez daha destek verdi.
Beraberinde Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, Türk Eğitim Sen Şube Başkanı Halim Hallaç ve Türkav Şube Başkanı Levent Binici ile birlikte 14 köyden taşımalı eğitim gören okulları ziyaret eden Akgöllü, okuma setlerini öğrencilerimize ulaştırmanın ve onlardaki mutluluğu görmenin heyecanı ile eğitime desteği sürdürdüklerini belirtti.
Ayrıca Akgöllü, Türk Büyükleri okuma setinden isteyen öğrencilerimiz Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığımızdan temin edebilir diyerek “Biz daima okuyan ve okumak isteyen tüm öğrencilerimizin yanındayız. Üniversiteye hazırlanan gençlerimize dershane hizmeti, diksiyon kursu, seminer ve konferanslar ile ilk ve ortaokul öğrencilerimize yönelik gerek okuma setleri gerekse kırtasiye ihtiyaçlarının karşılanması hususunda gayretli bir şekilde çalışma sürdürüyoruz. Desteğimiz artarak devam edecektir” dedi.

Gönderiyi paylaş