BAŞKAN TARHAN VİRÜSE KARŞI VATANDAŞLARI UYARDI

Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan tüm Türkiye’de olduğu gibi ilçemizde de artan kovid-19 salgınına karşı vatandaşlara önemli uyarılarda bulundu.
Asıl mesleği Hekimlik olan Tarhan,Halkımızın öncelikli olarak mutlaka aşılamaya önem vermesi gerektiğini belirterek,lütfen kendi sağlığımız ve toplum sağlığı için Bakanlığın belirttiği tüm doz aşılarınızı yaptırarak daha sağlıklı bir nesil ve yaşam için kurallara uyalım dedi.
Tarhan,Son günlerde vaka artışı ve ölümlerin çoğaldığını söyleyerek tüm insanlarımız bizim için değerlidir. Lütfen kendi sağlığımız, ailemizin ve çevremizin sağlığı için özellikle yakın temastan kaçınalım,maskelerimizi takıp temizliğimize dikkat edelim. Biz Kadirli Belediyesi olarak tüm birimlerimizle birlikte sizlerin yanında ve sizlerin 24 saat emrindeyiz dedi.
Tarhan ayrıca kış mevsimine yaklaştığımız şu günlerde vatandaşlarımız kapalı ortamlarda daha fazla zaman geçirdiği için bulaşı riski biraz daha artırıyor. Tedbirlere harfiyen uyarak bunun önüne geçmemiz yine bizim elimizde ifadelerini kullanarak halkımıza sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler diliyorum dedi.

Gönderiyi paylaş