OSMANİYE VALİSİ DR. ERDİNÇ YILMAZ ÇEVRE GÜNÜNDE FOTOĞRAF SERGİSİNİ GEZDİ

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Dünya Çevre Günü dolayısıyla Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünü ziyaret etti. Ziyarette Vali Yardımcıları Adem Yılmaz ve Metin Arslanbaş, kamu kurum müdürleri de yer aldı.
Çevre ve Şehircilik İl Müdürü İrfan Remzi Yılmaz, Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri tarafından karşılanan Vali Yılmaz ilk olarak Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından Dünya Çevre Günü dolayısıyla açılan fotoğraf sergisini gezerek, Çevre ve Şehircilik İl Müdür Yardımcısı Ayşe Sarı’dan bilgi aldı. Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünün çevre konusunda yaptığı faaliyetleri içeren 35 fotoğrafın yer aldığı serginin gezilmesinin ardından Çevre ve Şehircilik İl Müdürü İrfan Remzi Yılmaz tarafından Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Vali Yardımcıları Adem Yılmaz ve Metin Arslanbaş’a plaket takdim edildi.
Dünya Çevre Gününü kutlayarak, çevre konusunda duyarlılığın artmasına vesile olmasını dileyen Vali Dr. Erdinç Yılmaz, çevrenin hepimizin çok kıymetli ortak değeri olduğunu ve hep birlikte korumamız gerektiğini kaydetti. Ziyaretinin devamında Çevre ve Şehircilik İl Müdürü İrfan Remzi Yılmaz’dan yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Vali Yılmaz, ziyaretinin ardından Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünden ayrıldı. OSMANİYE VALİLİĞİ

Gönderiyi paylaş