VALİ DR. ERDİNÇ YILMAZ, DÜZİÇİ İLÇESİNİN ELLEK, ATALAN VE BÖCEKLİ BELDELERİNDE COVİD-19 TEDBİRLERİNE YÖNELİK DENETİM YAPTI

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Düziçi İlçesinin Ellek, Atalan ve Böcekli Beldelerinde Covid-19 tedbirlerine yönelik denetim yaptı. Vali Yılmaz’ın denetimlerinde Düziçi Kaymakamı Mutlu Almalı, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Zafer Tombul, İl Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk Okumuş ve İl Sağlık Müdürü Dr. Hasan Öznavruz, Ellek Belediye Başkanı Abbas Yeşildemir, Atalan Belediye Başkanı Süleyman Yıldırım ve Böcekli Belediye Başkanı Doğan Öztürk de yer aldı.
Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Ellek, Atalan ve Böcekli Beldeleri Çarşı merkezlerinde yer alan çeşitli yaşam alanlarında gerçekleştirdiği denetimlerin ardından yaptığı açıklamada, Covid-19 tedbirlerine yönelik denetimlerin aralıksız sürdürüldüğünü ifade ederek, “Denetimlerimizi bugün Düziçi ilçemizin Ellek, Atalan ve Böcekli Beldelerinde sürdürüyoruz. Açık olan işyerlerini, esnaflarımızı ziyaret ediyoruz. Şu anda il olarak iyi gidiyoruz. Bütün Osmaniyeli hemşerilerime çok teşekkür ediyorum. Böyle devam edelim, inşallah en iyi şekilde başaracağımıza ve yakında en güzel sonuçları alacağımıza inanıyorum. Mücadelemizi hep birlikte bu motivasyonla devam ettirmeliyiz. Şu anda en iyi iller arasında 14. sıradayız. İnşallah ilk sıralara en kısa sürede gelebilmek için mücadelemizi sıkı bir şekilde sürdürmeli ve kapanma sürecinde tedbirleri en iyi şekilde değerlendirme gayreti içinde olmalıyız. Bir kez daha bütün Osmaniyeli hemşerilerime gösterdikleri hassasiyetten dolayı çok teşekkür ediyorum. Vatandaşlarımıza, içinde bulunduğumuz süreç nedeniyle, önümüzdeki Ramazan Bayramında toplu bayramlaşma yapmamamız gerektiğini bir kez daha hatırlatmak istiyorum. Bu bayramda telefonla bayramlaşalım. İnşallah bu süreç bittiğinde, yapamadığımız bayramlaşma ziyaretlerimizi çok daha rahat yapabiliriz. Ama şu an önemli olan içinde bulunduğumuz bu süreci sağlıklı bir şekilde atlatabilmektir.”diye konuştu.

Gönderiyi paylaş