VALİ DR. ERDİNÇ YILMAZ, DÜZİÇİ İLÇESİ ELLEK, ATALAN VE BÖCEKLİ BELDE BELEDİYELERİNİ ZİYARET ETTİ

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Düziçi İlçesi Ellek, Atalan ve Böcekli Beldelerinde yaptığı Covid-19 tedbirlerine yönelik denetimlerin ardından Ellek, Atalan ve Böcekli Belediyelerini ziyaret etti. Ziyarette Düziçi Kaymakamı Mutlu Almalı, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Zafer Tombul, İl Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk Okumuş ve İl Sağlık Müdürü Dr. Hasan Öznavruz da yer aldı.
İlk olarak Ellek Belediyesini ziyaret eden Vali Yılmaz, Ellek Belediyesi önünde Belediye Başkanı Abbas Yeşildemir ve Belediye Meclis Üyeleri tarafından karşılandı. Ziyaretinin devamında Belediye Başkanlığı makamında Başkan Yeşildemir’den çalışmaları hakkında bilgi alan Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Belediye Başkanı Abbas Yeşildemir’e çalışmalarında başarılar diledi.
Programının devamında Atalan Belediyesini ziyaret eden Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Atalan Belediyesi önünde Belediye Başkanı Süleyman Yıldırım ve Belediye Meclis Üyeleri tarafından karşılandı. Daha sonra Belediye Başkanlığı makamında Başkan Yıldırım’dan çalışmaları hakkında bilgi alan Vali Yılmaz, Belediye Başkanı Süleyman Yıldırım’a çalışmalarında başarılar dileyerek Böcekli Beldesindeki programını gerçekleştirmek üzere Atalan’dan ayrıldı.
Son olarak Böcekli Belediyesini ziyaret eden Vali Dr. Erdinç Yılmaz Böcekli Belediyesi önünde Belediye Başkanı Doğan Öztürk ve Belediye Meclis Üyeleri tarafından karşılandı. Belediye Başkanlığı makamında Başkan Öztürk’den çalışmaları hakkında bilgi alan Vali Yılmaz, Başkan Doğan Öztürk’e çalışmalarında başarılar dileyerek ziyaretine son verdi.

Gönderiyi paylaş