FİZYOMED KADİRLİ FİZİK TEDAVİ MERKEZİ HİZMETE AÇILDI

Fizyomed Kadirli Fizik Tedavi Merkezi,Genç Fizyoterapist Muhammet Kardaş tarafından SGK ve Sağlık Meslek Lisesi yanında Esgicioğlu Kent Sitesi karşısında hizmete açıldı.
Fizyomed Kadirli’de, ağrı problemleri,hareket kısıtlılıkları,kas-eklem rahatsızlıkları,inme(felç),romatolojik rahatsızlıklar,ortopedik rahatsızlıklar,pediatrik rahatsızlıklar,nörolojik rahatsızlıklar gibi tanısı konulmuş hastalıkların tedavi edildiği belirtildi.
Bu rahatsızlıkların tedavisinde son teknoloji cihazlarla elektroterapi uygulaması,kişiye özel egzersiz programı hazırlanıp bu programı klinikte fizyoterapist eşliğinde doğru şekilde uygulanması ayrıca hastanın evde uygulaması için ayrı bir program hazırlanması,kriyoterapi uygulaması,ayrıca tedaviyi desteklemek için akupunktur,kupa çekme,kupa masajı ve daha birçok alternatif tıp uygulaması ile hizmet vermektedir.
Fizyomed Kadirli Fizik Tedavi Merkezi’nde koronavirüs tedbirleri gereği her hastanın, tedaviye alınmadan önce ateş ölçümü yapılıyor.Ateşi yüksek olan veya belirtileri olan hastaların tedavisi ertelenip Hasta ve fizyoterapist tedavi öncesinde ve tedavi esnasında maske takıyor. Fizyomed Kadirli internet sitesi: www.fizyomedkadirli.com İnstagram adresi: www.instagram.com/fizyomed_kadirli Detaylı Bilgi ve Randevu için: 0553 160 8330

Gönderiyi paylaş