AK PARTi OSMANiYE MiLLETVEKiLi MÜCAHiT DURMUŞOĞLU GÜNDEM DAiR DEĞERLENDiRMELERDE BULUNDU

Milletvekili Durmuşoğlu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Türkiye için durmadan, yorulmadan her alanda yaptığı çalışmalarında yanında olmaktan onur ve gurur duyduğunu ifade etti.
Ak Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu “Üreticilerimizin stoklarında kalan arz fazlası patates ve soğanların TMO tarafından alınarak, Ramazan ayı öncesinde ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza dağıtımına başlanıyor.
Coğrafyamızda barış ve istikrarın korunması için çalışmalarını sürdüren Sayın Cumhurbaşkanımız, Ukrayna Devlet Başkanı Sayın Vladimir Zelenskiy ile İstanbul’da görüşmelerini gerçekleştirdi.
A Milli Erkek Voleybol Takımı Başantrenörü Sayın Nedim Özbey, İspanya’da geçirdiği rahatsızlığının ardından Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatıyla ambulans uçakla ülkemize getirilerek tedavisi gerçekleşti.
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ülkemiz için durmadan, yorulmadan her alanda yaptığı çalışmalarında yanında olmaktan onur ve gurur duyuyorum. Büyük ve güçlü Türkiye yolunda durmak yok, yola devam inşallah” dedi. ZEHRA BALCILAR

Gönderiyi paylaş