OSMANİYE TİCARET VE SANAYİ ODASI VE OSMANİYE TİCARET BORSASI, TSE TARAFINDAN VERİLEN “COVİD-19 GÜVENLİ HİZMET BELGESİ”Nİ ALMAYA HAK KAZANDI

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Türk Standartları Enstitüsü tarafından verilen “TSE Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi” denetimlerini başarıyla tamamlayarak belgesini almaya hak kazanan Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Devrim Murat Aksoy ve Osmaniye Ticaret Borsası Genel Sekreteri Süleyman Börklü’ye belgelerini verdi. Vali Yılmaz, Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Devrim Murat Aksoy ve Osmaniye Ticaret Borsası Genel Sekreteri Süleyman Börklü’yü tebrik etti.
TSE Osmaniye Temsilciliği OTSO Binası İçerisinde Hizmet Veriyor
Konu ile ilgili açıklama yapan OTSO Başkanı Devrim Murat Aksoy, “İlimizde Türk Standartları Enstitüsü Temsilciği, Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası ​ hizmet binası içerisinde15 Eylül 2020 tarihinden ​ bu yana hizmet vermektedir. Osmaniye TSE Temsilciği İlimizde Asansörlerin periyodik kontrollerinin başvuru işlemlerini, Hizmet Yeri Belgelendirmesi, Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi ve TSE uhdesinde gerçekleştirilen tüm işlemleri gerçekleştirmektedir.”diye konuştu.

Gönderiyi paylaş