MİLLETVEKİLİ DURMUŞOĞLU ESNAF ZİYARETİNDE PANDEMİYE DİKKAT ÇEKTİ

Ak parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu Kadirli ilçesinde yaptığı esnaf ziyaretinde vatandaşları pandemi kurallarına harfiyen uymaları konusunda önemli uyarılarda bulundu.
Durmusoğlu beraberinde ilçe başkanı İsmail oruç,Gençlik kolları başkanı Hakan Narcıoğlu ve teşkilat üyeleriyle birlikte yapımı devam eden
Kadirli Çamlıca Cami Külliyesi inşaatında incelemelerde bulunarak yakın bir zamanda hizmete açmak istediklerini belirtti.Durmuşoğlu daha sonra korona virüs konusunda esnafları ziyaret ederek hayırlı işler dileyip kurallara duyarlılık konusunda uyarılarda bulundu.
ziyaret ettiği esnaf ve vatandaşları kurallara mutlaka uyulmasını ve mecbur kalmadıkça da kalabalık ortamlarda bulunmamalarını isteyerek korona virüse karşı alınacak tedbirlerin çok önemli olduğunu ve virüsün yayılmasını önlemek için kurallara harfiyen uyulması gerektiğini dile getirdi. Durmuşoğlu,risk haritasında kırmızı katağoride bulunan Osmaniye’nin el birliği ile mücadele edilerek mavi kategoriye dönülmesi gerektiğinin altını çizdi.
Vatandaşın ilgisiyle karsılaşan Durmusoğlu ve beraberindekilerin mavi maske takarak farkındalık oluşturmaya çalışması da dikkatlerden kaçmadı.

Gönderiyi paylaş