TRT HABER MUHABİRİ DÖRTGÖZ’E EĞİTİME DESTEK ÖDÜLÜ

Osmaniye ve ilçelerinde Eğitime katkı ve desteklerinden dolayı Osmaniye TRT Haber Muhabiri Hanifi Dörtgöz’e teşekkür plaketi takdim edildi.
Osmaniye Eğitim Bir-Sen ve Memur Sen Temsilciliğince Osmaniye ve ilçelerinin okullarındaki bir çok Eğitim faaliyetlerini Türkiye gündemine taşıyarak Eğitime destek ve ilin tanıtımına katkı sunan TRT haber Muhabiri Hanifi Dörtgöz teşekkür plaketiyle ödüllendirildi.
Ödül töreninde konuşan Eğitim Bir-Sen ve Memur-Sen Osmaniye il Başkanı Mahmut Kahraman, “sorumlu ve ilkeli Haber anlayışıyla yaptığı haberlerle ses getiren, Osmaniye ve ilçelerinin okullarındaki bir çok Eğitim faaliyetlerini Türkiye gündemine taşıyarak Eğitime destek ve ilimizin tanıtımına katkı sunan TRT habere ve Muhabiri sayın Hanifi Dörtgöz’e Memur Sen ve Eğitim Bir-Sen olarak teşekkür eder başarılarının devamını dileriz” dedi.
TRT Haber Muhabiri Dörtgöz; Eğitim,Kültür,Sanat ve Manevi değerler gibi Kamu ve Toplum yararı adına yapmış olduğu Haberleri yaklaşık 7 yıldır sürdürmekte olduğunu belirterek “Eğitim ve Öğretim de bizim olmazsa olmazlarımızdandır. Geleceğimizi, eğitim ve öğretimimizin yaratacağı gençlerimiz belirleyecektir. Şahsıma verilen bu ödülü bizim şevkimizi ve Motivasyonumuzu daha da arttırmıştır. Bu plaketi yayınlarda emeği geçen tüm TRT Haber ailesi adına alıyorum” diyerek Başkan Mahmut Kahraman ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.Yapılan ödül törenine ilçelerin Sendika Temsilcileri de hazır bulundu.
HANİFİ DÖRTGÖZ

Gönderiyi paylaş