MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ KADİRLİ İLÇE ,BAŞKANI ALPTEKİN UÇMAK MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ

Milliyetçi Hareket Partisi Kadirli İlçe Başkanı Alptekin Uçmak, İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Tapsız’ı ziyaret ederek, günün anısına hediye takdim etti. MHP Kadirli İlçe Başkan Yardımcısı Ali Yılmaz, Ülkü Ocakları Başkanı Buğrahan Çulha, Türk Eğitim-Sen İlçe Başkanı Halim Hallaç, Kadın Kolları Başkanı Hatice Karabulut ile birlikte gelen ve İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas T ve Şube Müdürleri tarafından karşılanan Başkan Alptekin Uçmak, kurumları ziyaret ettiklerini, amaçlarının salgın sürecinde birlik beraberlik ve dayanışma rubunu pekiştirmek olduğunu belirtti.
İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Tapsız’da ” MHP İlçe Başkanı Alptekin Uçmak ve İlçe teşkilatı üyesi kıymetli arkadaşlarımız hoş geldiniz. Salgını birlik ve beraberlikle, dayanışma içerisinde yeneceğimize inanıyorum. Bu ziyaretinizden ziyadesiyle memnun olduk. Sizi ve arkadaşlarınızı her zaman ilçe Müdürlüğünde görmekten mutluluk duyarız. ” dedi.
Kadirli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak MHP Kadirli İlçe Başkan Sayın Alptekin Uçmak ve arkadaşlarına ziyaretleri için teşekkür ederiz. Zehra BALCILAR

Gönderiyi paylaş