BİTMEYEN KADİRLİ – CEYHAN YOLU İÇİN BAŞKAN DÖĞÜŞCÜ, OSMANİYE MİLLETVEKİLLERİNE ÇAĞRIDA BULUNDU

Yılardır bitmeyen Kadirli- Ceyhan yolunu gündeme getiren Cumhuriyet Halk Partisi Kadirli İlçe Başkanı Mehmet Orhun Döğüşcü, başta Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu olmak üzere yetkileri göreve davet etti.
Çağrısını ve tepkisini sosyal medya sayfasından dile getiren başkan Döğüşcü şu çağrıda bulundu; “İktidar Partisinde siyaset yapanlara ve Osmaniye Mv Sn.Mücahit Durmuşoğlu’nun dikkatine ! Burası ADANA – KADİRLİ Yolu, bu yolu kullananların %90 ı KADİRLİ ye geliyor. Müteahhit 3 metre yanında yeni yol yapıyor ve mevcut yoldaki bu rezilliği görmüyor o görmediği gibi Karayolları görevlileri de görmüyor. Lütfen KADİRLİ sahipsiz değil diyip müdahale edin .
Öte yandan Ülkemizde birçok noktada viyadükler, tüneller yapılarak yollar yapılmakta ve aylar içerisinde bitirilmekte, fakat nedense Kadirli – Ceyhan yolunda özellikle Adana ili sınırları içerisinde kalan bölümde yıllardır yol yapım çalışmaları bitirilemedi. Özellikle bu yolu her gün kullanan Kadirli halkı ve yolu kullanan diğer sürücülerimizi mağdur etmekte. Yetkililerin biran önce yolun tamamlanması konusunda gerekli girişimlerde bulunmasını bekliyoruz.” Dedi.

Gönderiyi paylaş