EMEKLİ ÖĞRETMENLERE VEDA YEMEĞİ VERİLDİ

İlçemiz okullarında yönetici olarak, uzun yıllar, hizmet veren müdürlerimizi yemekli bir törenin ardından emekliliğe uğurladık.
Kadirli Öğretmen Evi ve ASO Müdürlüğümüzde yapılan tören İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas TAPSIZ’ın konuşmasıyla başladı.
Şube Müdürlerimiz Fehmi HAYTAOĞLU, Mustafa ZİNCİRKIRAN, Kasım KOCABAŞ ve Davut GÖKÇELİ’nin de katıldığı programa emekliye ayrılan İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürümüz Şendağ ESER, Rasim Ünal İlkokulu Müdürümüz Mustafa KÜÇÜKKILINÇ, Öğretmen Evi ve ASO Müdür Yardımcısı Akif ZORLU katıldı.
İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas TAPSIZ, Kadirli’ mizin Milli Eğitim mücadelesine büyük katkı veren idarecilerimize ayrı ayrı teşekkür etti. “Öğretmenin emeklisi olmaz” diyen Müdürümüz, engin tecrübeye her zaman ihtiyaç duyulabileceğini belirterek , “emekliye ayrılan arkadaşlarımızı yanımızda görmek isteriz.” dedi.
Emekliye ayrılan idarecilerimiz Şendağ ESER, Mustafa KÜÇÜKKILINÇ, Akif ZORLU da, konuşmalarında, duygu ve düşüncelerini ifade etti ; anılarından söz etti ve bu program için de teşekkür etti.
2021 Şubat’ında emekliye ayrılacak olan Şube Müdür Mustafa ZİNCİRKIRAN da bir konuşma yaptı. Şube Müdürü, öğretmenliğin çok farklı ve önemli bir meslek olduğunu belirtti. Öğretmenin çabasının saygıdeğer olduğunu, sadece girdiği ders sayısı ile değerlendirmenin ona haksızlık olacağını vurguladı.
İlçe Temsilcisi Sendika Başkanı Mustafa DEMİRCİ de müdür ve müdür yardımcısı arkadaşlarımıza teşekkür ederek sağlık ve mutluluk dileğinde bulundu.
Duygu yüklü anlara sahne olan programın ardından günün anısına fotoğraflar çekildi.
Biz de 65 yaş haddinden emekliye ayrılan idarecilerimize bundan sonraki hayatlarında sağlık, huzur ve mutluluk diliyoruz.
ADEM İNCE

Gönderiyi paylaş