ÇOCUKLAR SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASINDA ÇİZGİ FİLM KARAKTERLERİ İLE EĞLENDİ

Kadirli Belediye tarafından evde sıkılan çocuklar için sitelerde düzenlenen müzikli çocuk oyunları gösterisi beğeni topladı.
Belediye Başkanı Ömer Tarhan kentteki tüm mahallelerdeki Site içlerinde vatandaşların ortak kullanım alanlarında müzikli oyun gösterisi ile evde sıkılan çocuklar için etkinlik düzenlediklerini söyledi.
Siz evde belediyeniz görevde sloganı ile çalışmaların tüm mahallelerde devam ettiğini söyleyen Belediye Başkanı Ömer Tarhan “çocuklarımızı eğlendirmek için başlattığımız etkinliğimiz beğeni topluyor. Bizlerde çocuklarımızı biraz olsun çizgi film karakterleri ile müzik eşliğinde eğlendirmeye çalışıyoruz. Biliyoruz ki çocuklarımız çok sıkıldı. Etkinliğimiz sokağa çıkma kısıtlamasının devam edeceği haftalarda devam edecek. Tüm mahallelerimizde bu etkinliğimizi sürdüreceğiz.Ayrıca çocuklarımıza boyama kitabı ve oyuncakta dağıtarak sevindiriyoru”dedi.
Etkinlikte çocuklar balkonlardan müzik ve gösterilere eşlik ederken vatandaşlar Başkan Tarhan’a ve belediye ekiplerine teşekkür etti. Efendi ERKAYIRAN

Gönderiyi paylaş