TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA KADİRLİ’NİN GURURU OLDULAR

Türkiye Ju Jitsu Federasyonu tarafından haftasonu İstanbul’da düzenlenen Türkiye Şampiyonasına katılan Kadirli’li sporcular, 14 altın madalya ile gururumuz oldular.
Jujitsu Akdeniz bölgesi Başkanı Mustafa Önem, şampiyona ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, Türkiye’nin değişik bölgelerinden 422 sporcunun katıldığı müsabakalara Akdeniz bölgesi olarak Isparta, Antalya, Adana ve Osmaniye’den toplamda 54 seçilmiş sporcunun katıldığını ve 59 altın, 14 gümüş, 4 bronz ve 1 prof kemer kazanıldığını söyledi.Kadirli’den katılan 14 sporcunun ju jitsu Fingting, Ne waza, Combat alanlarında toplamda 24 altın, 4 gümüş ve 1 bronz madalya aldığını ifade eden Önem, şöyle konuştu:
“Şampiyonada Kadirli Ecem spor Kulübü üyesi sporcularımız çok başarılı sonuçlar aldılar. Hepsini ayrı ayrı tebrik ediyorum. Bu arada, müsabakalarda görev alan Kadirlili hakemlerimiz Ümit Avan, Esabil Yılmaz, Seher Önem, Emrah Büyükakçalı, Hatice Pala, Sakine Bozkurt, Hasan Pala ve Ali Bozkurt başarılı yönetimleri ile dikkat çektiler. Antrenörler Ahmet Dörtlemez ve İsmet Durnaoğlu’nu da ayrıca kutluyorum.
İstanbul’da düzenlenen Türkiye Ju Jitsu Şampiyonasına Osmaniye’den Ecem spor kulübüne,
Adana’dan Aslanlar spor kulübüne, Isparta’dan Kızıldağ spor kulübü, Antalya’dan Kimura, Mahmutlar ve Oba spor kulüplerine, bütün sporcularımıza teşekkür ederim.”
İşte Türkiye şampiyonu olan sporcularımız: Emirhan Kurt 2 altın, Talha Kurt 1 altın, 1 bronz,
Efe Kurt 2 gümüş, Ali İhsan Pala 2 altın, Nurefşan Pala 2 altın, Asude Pala 2 altın, Recep Kaan Büyükakçalı 2 altın, Muhammet Fatih Büyükakçalı 2 altın, Gürkan Göçer 2 altın, Arda Kayıklık 1 altın 1 gümüş, Batuhan Açay 2 altın 1 gümüş, Barış önem 2 altın, Ecrin Hallaç 2 altın ve Tunç Koçer 1 altın 1 gümüş. Menderes Özat

Gönderiyi paylaş